skampolo sportful Thermodynamic Lite Sleeveless Base Layer, biele

Skladom Nové Akcia
skampolo sportful Thermodynamic Lite Sleeveless Base Layer, biele

Kód produktu:

Výrobca:

17,38 €

19,99 €

Viac informácií

Sportful Thermodynamic Lite je bezproblémová a efektívna základná vrstva bez rukávov ideálna do teplých letných podmienok.

     Dobrá základná vrstva je v letných horúčavách rovnako dôležitá ako v zime. Aj keď to môže znieť proti logike - prečo by ste si chceli dať ďalšiu vrstvu, keď sa snažíte zostať v pohode? - veľmi ľahká základná vrstva, ako je táto, pomáha odvádzať pot od pokožky, aby udržiavala jazdca v suchu a pomáhala regulovať telesnú teplotu, najmä ak sa napríklad pri stúpaní zapotíte a potom začnete zjazd.

-

   Thermodynamic Lite je vyrobený z veľmi ľahkej a veľmi tenkej látky - a pod dresom s krátkym rukávom tak pridáva veľmi malú váhu - a má polyesterovú konštrukciu s uzavretou sieťovinou. Funguje to presne tak, ako by ste dúfali: tkanina je rýchlo schnúca a rýchlo odvádza pot od tela, čím umožňuje odparovanie vlhkosti a pomáha vám, jazdcovi, cítiť sa sviežo.

-

    Super ľahký dizajn bez rukávov a vlastnosti rýchleho odvádzania vďaka bezšvovej základnej vrstve bez rukávov Sportful Thermodynamic Lite zaručujú, že toto je optimum na teplých letných jazdách.