Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii reklám a analýze návštěvnosti súbory cookies. Viac informácií.

Odmietnuť Súhlasím Podrobné nastavenie Prijať zvolené cookies
Nevyhnutne nutné cookies
Tieto cookies sú nevyhnutné pre fungovanie nášho webu a nemožno ich deaktivovať. Tieto súbory navyše prispievajú k bezpečnému a riadnemu využívaniu našich služieb.
Analytické cookies
Analytické cookies sú zhromažďované skriptom spoločnosti Google Inc., ktorá následne tieto dáta anonymizuje. Po anonymizácii sa už nejedná o osobné údaje, pretože anonymizované cookies nemožno priradiť konkrétnemu užívateľovi, resp. konkrétnej osobe. My pracujeme iba s cookies v anonymizovanej podobe.
Reklamné cookies
Reklamné cookies používame my alebo naši partneri, aby sme Vám mohli zobraziť vhodné obsahy alebo reklamy ako na našich stránkach, tak na stránkach tretích subjektov. Na základe týchto informácií nie je spravidla možná bezprostredná identifikácia Vašej osoby, pretože sú používané iba anonymizované údaje.

Plášť 29x2,50 MAXXIS Assegai WT kevlar EXO TR DC

Skladom Akcia
Plášť 29x2,50 MAXXIS Assegai  WT kevlar EXO TR DC

Kód produktu: 380863

EAN: 4717784037790

Výrobca:

Skladom

41,99 €

52,99 €

Ušetríte 11,00 €

Viac informácií

Nový plášť pod názvom Assegai. Na vývoji nového dezénu spolupracoval dokonca aj Greg Minnaar, trojnásobný majster sveta, trojnásobný celkový víťaz svetového pohára a legenda tohto športu.
"Mojou predstavou bolo navrhnúť plášť, v ktorom sa premietnu ikonické dezény značky Maxxis," hovorí Greg Minnaar."Začal som v strede vzorky v kombinácii Minion DHF a Minion DHR II. Dôvodom bolo, že DHF sa dobre odvaľuje a dáva istotu na tvrdom podklade, zákrutách, mokrých koreňoch a kameňoch. DHR II pridal rýchlosť a agresivitu pri brzdení.
Neskôr sme pridali extra zuby, aby sme získali lepší prejav kolesa pri zaťažení a konzistentný pocit až k bočným výstupkom. Nemôžem ani opomenúť môj obľúbený plášť -Hgh Roller. Spolu s odborníkmi z Maxxisu sme vytvorili prepracované bočné výstupky, ktoré majú veľmi podobnú charakteristiku ako originál. Ale s novou podporou sú vynikajúce pri rezaní zákrut na plochom podklade.
Nakoniec som zobral výšku dezénu z Shorty. Nakoľko sú výstupky dobre podopreté môže sa dodatočná výška zahryznúť do podkladu pri suchých a prašných podmienkach."
- EXO - ochrana bočníc plášťa proti prerezaniu alebo prerazeniu
- Dual Compound - tvrdšia stredová zmes (62a) zaisťuje nízky valivý odpor s pomalým opotrebením, zatiaľ čo mäkkšia zmes (57a) použitá na bokoch ponúka výbornú bočnú tvarovateľnosť a skvelú priľnavosť plášťa v zákrutách, či už pri daždi alebo za sucha
- WIDE TRAIL (WT) - tvar plášťa je optimalizovaný pre použitie na ráfik s vnútornou šírkou 30-35mm
- Kord s hustotou vlákien 60TPI
- Tubeless ready kevlarová skladacia pätka
- Maximálny doporučený tlak 50 PSI/3.5 baru
- Hmotnosť 1075g